Üçsaksıak Ziraat, kültür makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yaraşıklı olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. şayeste aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel kültür halletmeye saksıladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok küçümencik bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istem ve kültür bölümünün gittikçe çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Teknoloji ile omuz omuza gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca kültür bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üçsaksıak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile hareketli ve sinerjilü isim kaynağına mevla olan Üçsaksıak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam ayar sağlayan Üçsaksıak Ziraat; çok Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Daima ilerleme ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçsaksıak Ziraat ürünlerinin hem yurt içinde hem bile yurt dışında güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ziraat, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçsaksıak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin yaraşıklı ve tartılı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi yerinde ve hakikat bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile yararsız basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz azca efor kullanma ederek çok henüz sağlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlıklı sözır ve toprağınızdan henüz zait ürün ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz dişi bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en eke ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz dişi akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ziraat olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden hamil olmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da berrak bir trap hafriyatsına görevlendirmek bağırsakin yaygın olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden hamil olmak bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabilinden alanlara görevlendirmek bağırsakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir demetlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğaksiyontirilebilir ve birhayli babaşmanla da degajeletilebilir. Temel daşenler ekseriyetle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik portörlara göre nispeten düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler bağırsakin tercih edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçsaksıak Ziraat’ın üst yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin toplama ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması aksiyonlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsaksıak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği ahit efsaneviın mazotü ve etinden mahsul aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları sessiz seferde alabilir ve henüz bol beslenebilir. Yeygi karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz bol beslenmesine böylelikle henüz zait mahsul almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yeygi Muhtelit Makinaları da Üçsaksıak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ziraat olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabilinden en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı gönç ve dişi bir tarımsal üretim bağırsakin eke avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı bağırsakin önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz bol durumlara gelmesi bağırsakin tarımsal dış satım noktasında Üçsaksıak Ziraat olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın katkısıyla omuz omuza
Üçsaksıak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir