Taşınabilir ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının tuzakışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme para sistemi ile Ödeme yaratmak talip zevat, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip tuzakışbilgiş konulemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı geçek bakiyesi ise krediden düşüş mimarilır. Bunun cihetı gün iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu konulemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği peyda kâin güven kartları mutavassıtlığı sayesinde evet.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satışlarda Peşış Yakalama
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin nişangâh kitlelerinden kâin yoğaltıcı gruplarının tuzakışbilgiş tuzakışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının güven ve vezneci kartpostalı yöntemi ile tuzakışbilgiş yapmayı tercih ederken güven kartpostalı ve vezneci kartpostalı bulunmayan zevat ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri tercih ederek tuzakışbilgiş yamayı tercih eder.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya temelladığından itibaren bu sistemi kullanan çok fazla isim ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazensı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini dökmek icap. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi alan yer e- tecim şirket yerleri ulaştığı nişangâh kesime bir yeni set henüz eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satımlarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine alan vererek, nişangâh kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda henüz çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir