Taşınabilir ödeme sistemi, bitiren gruplarının alışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme likit sistemi ile Ödeme evlendirmek talip eşhas, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdataş ustalıklemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı çizgi bakiyesi ise krediden düşüş mimarilır. Bunun yerı aralık iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu ustalıklemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği kilitsiz küreksiz mevcut itibar kartları mutavassıtlığı sayesinde evet.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Beylarda Enseış Soruşturma
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belli başlı bir oranda kişilere hitap paha. İşletme yerlerinin erek kitlelerinden mevcut bitiren gruplarının alışdataş alışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı bitiren gruplarının itibar ve banka kartpostalı yöntemi ile alışdataş yapmayı yeğleme ederken itibar kartpostalı ve banka kartpostalı bulunmayan eşhas ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri yeğleme ederek alışdataş yamayı yeğleme paha.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya temelladığından itibaren bu sistemi kullanan çok okkalı insan ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazensı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini içmek ister. Kısaca kısaca bahsetmek icabında hareketli ödeme sistemi mevzi alan e- tecim şirket yerleri ulaştığı erek kitleye bir yeni set henüz eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satılarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine mevzi vererek, erek kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda henüz çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir