MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat fail tatbik günce yüzlerce sayaç dinlenerek dünya tarafünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından bünyelarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde diyar haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak diyar haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lafız ettiriyor. Eserin bu denli yanık olduğu bilinmiş olduğu için tatbik ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut koşmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren tatbik nitekim görülmeye şayan. İnternet sitesi külliyen mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma daha akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yerinde şekilde oyun edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beniâdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yerinde şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbik marketlerden baktığınız gün uygulamanın puanının ve indirilme oranının ne denli ali olduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında nitekim ömre bedel bir iş çıailep insanlara en yerinde şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir