Heets, elektronik sigara veya IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman yan aldığından, sigaraya benzemekle bile, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki üzere yanma sorunlemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan kişiler yürekin bir seçenek olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak yürekin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en koskocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece düzenışdemeviklarını değiştirmek ve insanoğluın henüz az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets göndermek yürekin kökleşik sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine orantılı olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets yararlanmaı yürekin mutasavvertır. Cihaz, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in yürekindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu işlem, dumanün yanması adına, buharlaşması yüz açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara nazaran henüz az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak yürekin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, yararlanmaı da yöresel yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ait kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün haydi haydi heets yararlanmaı yüz, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere gayrı duman ürünleri üzere tabilık strüktürcı olabileceği konusunda uyarılar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Temelı dirimlik örgütleri, Heets üzere duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve gayrı dirimlik sorunlarına sebep olabileceğinden kuşku etmektedirler. üste, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri bile dil kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara nazaran henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan kişiler yürekin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara nazaran henüz az zararlı olduğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına orantılı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirimlik önerilerine orantılı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir