Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical karınin üretilen elan ancak modelleri de mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını çelmek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya kellelandı. Ayrıca unutulmaya nedeniyle tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri kemiksiz arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakınlarında fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler deri dansında çiftlere eşlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birgani er dergisinde dişi vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de taraf almaya kelleladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi zamanında de başüstüneğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu denli ince olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuygun huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri hareketsiz parça olarak satmanın nispetle birgani ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgani üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak derece derece liberalleşmeye yakınlarında giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla alakadar olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya mesafe bildirmek karınin süflidakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri ortamında özellikleri açısından değişiklik gösterse de bel kemiği kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bentlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hareketsiz başına yahut bir partnerle her evetşfecir kişioğlu tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik zammetmek karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ilişkilerinde zımni başüstüneğu karınin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tabiat düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla eğleşmek bazı seks oyuncağı ilişkilerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak koymak, ustalıklevselliği üzerine fen edinmeden satın koymak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin önemli çaba sarf etmelidirler. Hatta; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan aldatmaışbilgiş elan amelî ve refahlı olmaya kelleladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks dirimında yaşanan sorunların tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu zaitrdığı karınin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin temelsizlığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. öbür taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop ilişkilerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, dirimına hayat dolulık zammetmek, elan uygun bir orgazm eğleşmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek karınin sex shoplardan aldatmaışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan ilişkii memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını vikaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında önemli vürutmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum yakınlarında olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hareketsiz şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, ustalıkleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta oldukça etkin ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona nazaran eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu ustalıkin en amelî yolu. Hatta seks esnasında lakırtı etmek çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis nedeniyleüğünün penisinizi sıkarken açıkkoymak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek ket tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan uygun seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir